Франківські перевізники пропонують возити школярів безкоштовно лише до третьої дня

Сьогодні, 21 грудня, міський голова Руслан Марцінків провів робочу нараду із перевізниками.
Найперше міський голова зазначив, що в нього є питання до проведення конкурсу та наголосив, що має щодо цього депутатське звернення.
Так, мер Марцінків зосередив свою увагу на тому, що  міська влада та перевізники мають піти на компроміс та зробити пільгове перевезення учнів.

«Зважаючи на фінансову ситуацію маєте піти на компроміс.  Потрібно допомогти сім’ям», – наголосив Марцінків.  Крім того, він зазначив, що  влада надалі працюватиме над впровадженням електронного квитка. А поки учнів планують перевозити за учнівськими. Та зауважив, щодо відшкодування, то він нічого не може обіцяти конкретного перевізникам, поки не прийнятий закон про податкову реформу.

Загалом перевізники готові возити школярів, але просять міську владу обмежити час перевезення і запропонували возити дітей лише до 15.00. На це міський голова зазначив, що в місті є школи, де діти займаються в другу зміну, гуртки та групи продовженого дня. А от у вихідні та канікули дітей возитимуть за гроші. Наразі, чиновники планують виділяти на одного учня по 40 квитків в місяць на користування транспортом.

Нагадаємо, нещодавно відбулися громадські обговорення щодо зменшення проїзду у громадському транспорті до 3.50 грн. Також безкоштовного перевезення учнів у міському пасажирському транспорті.

Lnl5_n-hxrw

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!