Франківські поліцейські відвідали дітей у Волновасі

Днями франківські поліцейські Антон і Олександра за рахунок свого особистого часу поїхали у Волноваху провести заходи із дітьми з зони АТО.

Про це повідомила спільнота ГО “Промінь ІФ.

“На Франківщині неодноразово бачили, як патрульні проводять різні акції для діток і вирішили їх попросити провести щось схоже і на Донеччині. На наше прохання люб’язно відгукнулись і у Департаменті патрульної поліції Національної поліції України і в Управлінні патрульної поліції у м. Івано-Франківську, а основне самі патрульні поліцейські, лейтенанти поліції Бабецька Олександра та Боєв Антон. Ці молоді правоохоронці окрім основної кваліфікації, мають і кваліфікаційні навички шкільних офіцерів поліції. Отримавши дозвіл, вони виявили бажання, за рахунок свого особистого часу провести заходи із дітьми з зони проведення АТО”, – йдеться у дописі.

14-15 серпня у трьох районах Донецької області – Волноваському, Мангуському і Нікольському було проведено акцію для дітей цих районів ” Моя нова патрульна поліція для дітей Донеччини”. Всього у заходах взяло участь більше як 300 школярів.

Франківські патрульні розказали малечі про свою роботу, про завдання поліцейських, про екіпірування, про правила дорожнього руху і правила поведінки. А ще відповіли на сотні запитань захоплених малюків та провели із ними багато конкурсів та вікторин із виграшами, призами і подарунками. Також патрульні роздали вдячним слухачам багато буклетів, виданих Національною поліцією спеціально для дітей.

Нагадаємо, на Прикарпатті шукають батьків для маленького хлопчика.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!