Франківські поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Шелепіна

Сьогодні, 1 листопада, в Івано-Франківську розповіли нові подробиці розслідування резонансного вбивства на вулиці Хотинській, яке сталося 30 грудня 2018 року.

Тоді серед білого дня на вулиці застрелили Андрія Шелепіна – 60-річного кримінального авторитета, який був кілька разів судимий.

Поліція і прокуратура довго розшукували підозрюваних у цій справі. Тодішній обласний прокурор Олександр Стратюк заявляв, що “такі справи люблять тишу, і розшук ведеться”. Крім цього, дружина вбитого Юліана Гордіца оголошувала нагороду за будь-яку інформацію про вбивць.

Начальник ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Голубош розповів, яких успіхів змогла досягти поліція за 11 місяців розслідування.

“Вбивство набуло значного громадського резонансу через його зухвалість. Ми проводили активні слідчі дії, розшукові заходи тощо, проводилося 50 експертиз, низка обшуків. Ми виявили і вилучили два автомобілі, встановили причетного до вбивства і затримали його. Йому оголошено про підозру”, – сказав Володимир Голубош.

За його словами, це особа 1994 року народження. Вбивство було замовним.

Молодик, який скоїв вбивство, раніше не був судимий. Він є франківцем. Поліція опрацьовує його коло зв’язків, але наразі не розголошує деталі – задля безпеки самого затриманого.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!