Франківські школярі отримали інтерактивні дошки

 • Інтерактивні дошки надійшли до шкіл Івано-Франківська, такі гаджети закупили для всіх 125 перших класів. Фінансували закупівлю з міського бюджету, адже державної субвенції так і не дочекались.

  Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  «Ми мали проблеми з фінансуванням і тендером на закупівлю. Держава так і не додала коштів на нову українську школу, і місто змушене було самостійно вирішувати проблему наповнення перших класів. Бо як би там не було, але діти не мають відчувати на собі якісь недопрацювання уряду. Мушу зізнатись, що за дошки досі боргуємо підприємцю. Вдячні, що він пішов нам назустріч, аби першокласники мали все необхідне для навчання», – пише міський голова Руслан Марцінків.

  Також директор департаменту освіти Ігор Максимчук розповів деталі про фінансування:

  «З міського бюджету на нову українську школу виділено близько 24 млн. грн., за які придбали дошки, інтерактивне обладнання, меблі для перших класів. Щоб створити таке середовище, яке вимагав уряд, потрібно було вкласти чималі кошти. І хоч реформу ініціювала держава, левову частку коштів на неї виділило саме місто», пояснює пан Ігор.

  В ЗШ №14  розповіли, що гаджети ще встановлюють, налагоджують програмне забезпечення. Діти допомагають, бо з новітніми технологіями малеча на «ти». Дошки вони вже по-доброму охрестили «великими планшетами», проте навчальна користь від них – колосальна.

 • «Це для нас вирішить багато задач. За допомогою таких дощок можна вивчати і математику, і виконувати різні творчі завдання. Діти тепер зовсім інші і хочуть інакше сприймати інформацію», – зазначила вчителька перших класів Світлана Дейнека.

  Нагадаємо, У школі на Надвірнянщині встановлять новий спортивний майданчик 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!