Франківські школярі стали переможцями мистецького фестивалю  «Сурми звитяги»

 • У Львівському національному академічному театрі опери та балету 28 листопада відбулося нагородження лауреатів та дипломантів  XVIII Всеукраїнського мистецького фестивалю «Сурми звитяги».

  Переможці у різних творчих номінаціях з усієї країни  отримали дипломи відповідного ступеня та цінні подарунки. Зокрема 2 та 3 місце  у номінації «Авторська поезія» здобули  франківці, вихованці гуртка журналістики та літературної майстерності  Міського центру дитячої та юнацької творчості – Надія Тихонюк та Степан Пенкалюк. Степана відзначено також  і  в номінації «Художнє читання». Серед 300 учасників його декламація поезії Василя Симоненка “Де зараз ви, кати мого народу” отримала визнання професійного журі і 2 місце.

  “Приємно, коли твою поезію виділяють як одну з найкращих. Це поштовх до руху, нових звершень”, – ділиться 10-класниця Надія Тихонюк.

  Цими досягненнями  талановиті франківці не обмежилися. Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Медитація» МЦДЮТ посів 2 місце у номінації «Сучасна хореографія».

  За словами організаторів фестивалю, наступного року «Сурми звитяги» планують вивести на міжнародний рівень.

  Степан Пенкалюк

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!