Франківські студенти-медики посіли перше місце з гирьового спорту

 •  Змагання з гирьового спорту та гирьового хортингу відбулися у суботу, 22 жовтня, у спортзалі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

  20161025_gyri_2

  Про це на сайті повідомила прес-служба ІФНМУ.

  «Ми виставили команду з 18 спортсменів, — розповідає заслужений майстер спорту України, доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я Роман Михальчук. — Майже всі спортсмени стали переможцями і призерами у своїх категоріях. Хочу відзначити, що участь у чемпіонаті взяли і наші першокурсники. Вони «поварилися» у цій змагальній обстановці, взяли для себе багато досвіду і заразилися справжнім спортивним духом. Це все стане в пригоді в майбутньому».

  Переможцями у своїх вагових категоріях стали студенти другого курсу Олександр Шваб, Ірина Савчин та Ірина Гринюк, четвертокурсники Назар Гривул і Петро Юзьків, лікар-інтерн Юрій Попович.

  Другі місця посіли студент шостого курсу Володимир Шевага і першокурсниця Христина Макота.

 • Третіми у своїх категоріях стали першокурсники Яна Лкгач і Христина Поп’юк, другокурсники Мар’ян Ідушкевич, Дмитро Шпаков, Григорій Білущак, студентка третього курсу Ольга Щерб’юк, четвертокурсники Назар Ідушкевич, Ярослав Николишин і Віта Паньків.

  Нагадаємо, Франківські студенти пройшли тренінг з військово-польової медицини

  dfe2ba85933d4353e459de71149bd180_xl

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!