Франківські водії допомагатимуть медикам через зупинку громадського транспорту

Сьогодні, 19 березня, в Івано-Франківську весь громадський транспорт зупинився. Відповідне рішення прийняла міська влада, щоб зменшити ризик поширення коронавірусу в місті.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв, що для медиків, аптекарів та комунальників буде організований довіз на певними маршрутами.

Франківці також вирішили допомогти людям потрапити на роботу. Зокрема, у Telegram створили чат, в якому просять водіїв допомагати медичним працівникам добиратись до роботи.

Таку ж допомогу пропонують франківці у соціальній мережі Facebook.

“Шановні медики та працівники медзакладів, пропоную доставлення на роботу своїм авто, безкоштовно (3 місця машині) з 07.00 ранку до 10.00 із 19.00 до 21.00 буду вільний, хто бажає пишіть в коментарі, повідомлення в межах міста і прилеглі села….Дякую вам за вашу роботу та відданість!” – написав Ігор Гудзевич.

У коментарях до посту чоловіка люди також почали пропонувати допомогу.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади в Україні закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.   

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!