Франківського забудівника оштрафували на майже 800 тисяч гривень

Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради провело позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності на об’єкті будівництва «Багатоквартирний житловий будинок» на вул. Гетьмана Мазепи, 144.

Під час перевірки встановили, що приватне підприємство «Прикарпаття і К» виконує будівельні роботи з влаштування фундаменту під багатоквартирний житловий будинок на вул. Гетьмана Мазепи, 144 без отриманого дозволу на виконання будівельних робіт, чим порушує пункт третій частини першої статті 34, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

За результатами проведеної позапланової перевірки, був складений акт, про правопорушення у сфері містобудівної діяльності та протокол про адміністративне правопорушення.  Забудівнику видали припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт і притягнення до адміністративної відповідальності накладенням штрафних санкції на суму 777 740 гривень.

Читайте також. Економіка-2020: що буде з курсом гривні та ринком землі.

Фото – ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!