Франківську “Просвіту” здаватимуть в оренду, кошти підуть на корисне

Це рішення обговорювали сьогодні, 31 січня, на засіданні постійної комісії Івано-Франківської облради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.

Депутати пропонують надати Івано-Франківському обласному об’єднанню Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка повноваження орендодавця при передачі впродовж 2018 року в оренду на короткий термін (не більше п’яти днів) приміщень Народного дому “Просвіта” на вул. Грушевського, 18 для проведення суспільно-політичних та культурно-мистецьких заходів.

Як зазначив керівник Державного казначейства в області Василь Даниш, це вже чергове рішення, а кошти, отримані з такої оренди можна буде використати з користю.  Гроші, отримані від такої оренди приміщень “Просвіти” після відрахування до державного бюджету податку на додану вартість, повністю залишаються на рахунку Івано-Франківського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка та спрямовуються для належного утримання нерухомого майна (проведення поточних та капітальних ремонтів), зміцнення матеріально-технічної бази, а у разі наявної заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги – на її погашення.

Нагадаємо, у Франківську “Просвіта” відсвяткувала 25-річчя відновлення своєї діяльності .

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!