Франківських педагогів вчать бути щасливими

 • Сьогодні, 17 серпня, в Івано-Франківську відбулося відкриття IV Всеукраїнського фестивалю “Щасливий бути вчителем”. Місія фестивалю, як говорять самі організатори, – від гасла “Щасливий бути вчителем” перейти до стилю життя.

  “Вчитель не повинен боротися із вигоранням. Він має забути про нього, а, натомість – вміло застосовувати власні ресурси”, – говорить Наталія Чуприна, співзасновник фестивалю.

  Фестиваль “Щасливий бути вчителем” в Івано-Франківську проходить вперше (раніше він проходив у Києві, Хмельницьку та Вінниці).
  Тетяна Дзівалтовська, співзасновниця події, зауважує: на фестивалі у Франківську пройде 35 майстер-класів, з педагогами ж ділитимуться секретами досвідчені спікери, мотиваційні тренери, психологи та арт-терапевти.

  “Вчителі працюють із тією категорією населення, з якою не можна працювати без любові та внутрішнього наповнення. Це дуже важливо, – розповідає Тетяна Дзівалтовська, – Педагог повинен бути здоровим і фізично і психологічно”.

  Також, на пропозицію стати співорганізатор фестивалю радо відгукнулись у благодійній організація “Капітас Івано-Франківськ УГКЦ”. Наталія Козакевич, виконавчий директор “Карітас Івано-Франківськ”, каже, що це нагода для них заявити про себе в новому амплуа.
  “Багато хто у суспільстві позиціонує “Карітас” тільки як організацію, яка надає гуманітарну допомогу. Ми хотіли зламати цей стереотип: ще з 2004 року допомагаємо дітям не тільки матеріально, а й психологічно і педагогічно, проводимо різні акції і продовжуємо їх (дітей, – ред.) супроводжувати і надалі у майбутньому, – говорить Наталія Козакевич, – Крім того, професіонали, які працюють в “Карітасі”, є вже достатньо кваліфіковані й можуть виступати і в ролі тренерів”.

  “На фестивалі нас чекаю яскраві емоції та враження, також це чудова нагода обмінятися досвідом із колегами з різних міст, – каже Галина Глушко, вчитель 2-А класу Івано-Франківської спеціалізованої школи 1, – вчитель повинен бути щасливим, а буде щасливим він тоді, коли щасливими будуть діти”.

 • Фестиваль “Щасливий бути вчителем” проходитиме у Франківську 2 дні – 17-18 серпня на базі Івано-Франківської спеціалізованої школи 1. Всього у ньому візьмуть участь близько 130 учасників.

  Нагадаємо, В одній зі шкіл Богородчанщини викладатиме вчитель з Іраку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!