Франківських пенсіонерів вчать платити за комуналку через Інтернет та отримувати довідки онлайн

В Івано-Франківську пенсіонери опановують комп’ютери. Курси доступні та безкоштовні для власників картки франківця і відбуваються на базі бізнес-інкубатора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Також там проводять курси “Основи програмування” для учасників бойових дій, пише прес-служба МВК.

“Спочатку з’явилась ідея на базі бізнес-інкубатора організувати безкоштовні курси для учасників війни на Сході. Для них ми запровадили навчання з основ програмування. Приємно було бачити, що вони користуються популярністю серед ветеранів, – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. – А потім прийшла ідея організувати курси також для пенсіонерів. Це ази користування ПК та банківськими картками”.

Так, днями сертифікати з “Основ комп’ютерної грамоти” отримали 22 пенсіонери. Навчання тривало місяць. За цей час люди “золотого віку” опанували комп’ютери на рівні звичайного користувача та навчились самостійно обслуговувати власні банківські картки. Вони зізнаються, що тепер зможуть без проблем дати раду з оплатою комуналки через Інтернет, отримати онлайн довідки чи інші документи.

Читайте також: 44 франківські пенсіонери поїхали на відпочинок у “Лімницю”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!