Франківських підприємців попереджають про шахраїв, які від імені Держпраці вимагають гроші

До Управління Держпраці в Івано-Франківській області від суб’єктів господарювання надходять повідомлення, що до них від імені посадовців управління, телефонують невідомі особи.

Вони представляються посадовими особами управління та пропонують за грошову винагороду допомогти керівнику підприємства з вирішенням питань щодо проведення перевірок.

Про це повідомляє управління Держпраці в Івано-Франківській області.

Зловмисники телефонували, зокрема, з таких номерів: +38 066 074 07 64, +38 066 925 29 89 та інших.

У разі, якщо суб’єкт господарювання відмовився від «допомоги», шахраї залякують перевірками щодо додержання законодавства з питань охорони праці.

Також невідомі, нібито від імені посадових осіб управління, надсилають повідомлення підприємцям з вимогою здійснити перерахування коштів на банківські картки № 5168757362313282, відкриту у “Приватбанку” на ім’я Ніконова Л.П.

Управління Держпраці в Івано-Франківській області наголошує, що керівництво та посадові особи Держпраці не звертаються до суб’єктів господарювання з «вимогами» і «проханнями», а при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог законодавства.

Якщо до Вас звертаються такі шахраї, або у випадку виникнення будь-якої іншої підозри, просимо невідкладно повідомляти Управління Держпраці в Івано-Франківській області за телефоном 0342-78-69-21 або особисто за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності ,67.

Читайте також: На Франківщині шахраї збували фальшиву валюту

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!