Франківських підприємців спіймали на “тендерній змові”

  • Адміністративна колегія Івано-Франківської обласного тервідділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувала підприємців Оксану Навратюк та Анатолія Шворака на 136 тис. грн за антиконкурентну поведінку. Звернення з проханням провести перевірку надіслали експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» (далі – ЦГМД).

    Йдеться про тендер на купівлю пасажирського мікроавтобуса вартістю 796,5 тис. грн. Змову учасників на цих торгах виявили експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» у серпні 2018 року. Тоді «ЦГМД» повідомили, що учасники зробили однакові помилки в документах.  Наприклад, у довільній довідці про технічні характеристики підприємці написали слово «первічной» замість «первинної». В іншій закупівлі вони подали довідку про дотримання вимог закону «Про санкції» також з однаковими граматичними помилками. Крім того, обидва учасники завантажили цю довідку, хоча замовник її не вимагав.

    Адмінколегія Івано-Франківського АМКУ також встановила, що учасники заходили на аукціон з однієї ІР-адреси та оплачували участь в тендері з одного рахунку.

    В результаті Івано-Франківське відділення АМКУ визнало учасників порушниками та оштрафувало кожного підприємця на 68 тис. грн. Підприємці Оксана Навратюк та Анатолій Шворак не зможуть брати участі в торгах протягом трьох років.

  • Нагадаємо, Москаль пригрозив франківській фірмі скасуванням тендерів

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!