Франківський активіст обіцяє знайти кошти для ремонту годинника на Ратуші

 • В Івано-Франківську годинник на Ратуші хочуть замінити на інший. Для цього з міського бюджету планують витратити майже пів мільйона гривень.

  Однак співзасновник громадської ініціативи “Франківськ, який треба берегти” Юрій Козакевич розповідає, що потреби у таких витратах немає:

  “Ціна нового годинника через Київський годинниковий завод – 500 тисяч гривень. Вартість ремонту механізму існуючого годинника у львівського ремісника-годинникаря, який виготовив теперішній годинник 11 років тому і надав довічну гарантію на механічну частину і якому місто ні разу не заплатило за техогляд – 100 тисяч гривень”, – повідомляє громадський діяч.

  Активісти багаторазово доводили хибність позиції Міськсвітла, але поки що до них не дослухалися. Вчора Юрій Козакевич пішов на рішучий крок і заявив, що готовий самотужки знайти кошти на ремонт годинника на Ратуші, якщо заплановані на придбання нового пів мільйони, витратять на заробітну плату освітянам:

  “Офіційна влада міста терміново потребує 26 мільйонів гривень на виплату зарплат вчителям. Пропоную конструктивну дієву пропозицію допомоги – якщо з міського бюджету офіційно перерахують 500 тисяч гривень, які вже зарезервовані на закупівлю Міськсвітлом непотрібного нового годинника на Ратушу, на заробітну плату вчителям, то обіцяю знайти кошти на ремонт існуючого годинника” – йдеться у повідомленні.

 • Читайте також: В Івано-Франківську активісти вийшли на протест проти нападів (ФОТО)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!