Франківський депутат хоче влаштувати дебати з мером на стадіоні “Рух”

 • Депутат Івано-Франківської міської ради Володимир Олійник хоче влаштувати дебати із міським головою Русланом Марцінківим.

  Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

  “Центр політичних студій та КВУ зробили аналіз депутатів. Повідомляю: я не жирую і працюю для людей.  На бюджеті не сиджу, бруківку по 700 грн/кв.м не кладу, відстоюю правду.  Зарплату, як більшість керівних осіб органів місцевого самоврядування, від 30 до 70 тис. грн. собі не призначав.  Живу, напевно, як половина мешканців області.

  КВУ і Центр політичних студій – пропоную зробити дебати на стадіоні “Рух” із міським головою або тим, в кого найбільший рівень доходів і тоді переконаєтесь…”, – пише Олійник.

  Нагадаємо,  Володимир Зеленський викликав на дебати Петра Порошенка. «Звертаюсь до Петра Порошенка, ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожуся, — ні. Я — це не ви у 2014 році», — сказав Зеленський. Також він поставив умови Порошенку: здати кров на аналізи.

  Згодом Петро Порошенко прийняв виклик Зеленського: «Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила, – відповів президент України Петро Порошенко на виклик провести дебати на стадіоні Олімпійський. – Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу».

  До слова: Кандидат в президенти Володимир Зеленський хоче, щоб Юлія Тимошенко також долучилась до дебатів на стадіоні “Олімпійський”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!