Франківський драмтеатр на горі Піп Іван зіграв перформативну виставу “Бій за Україну”

 • На найвисокогірнішому пошуково-рятувальному пості, що на горі Піп Іван, Франківський драматичний театр імені Івана Франка зіграв перформативну виставу “Бій за Україну».

  “Бій за Україну“ поставив народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ростислав Держипільський, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на ГУ ДСНС в області.

  Вистава складається з кращих зразків світової духовної класики, автентичних гуцульських творів, перформативно-театральної містерії за творами Тараса Шевченка, Василя Стефаника, Марії Матіос та українських патріотичних пісень.

  «Поряд з воїнами ЗСУ тримають свій фронт і рятувальники ДСНС. Від початку війни вони невпинно й героїчно намагаються вберегти життя українців, іноді ціною власного життя. Вони живуть одне життя – рятують тисячі. Вони – воїни без зброї, які першими прибувають на місця влучання російських ракет та їхніх уламків», – зазначив заслужений артист України Олексій Гнатковський.

  «Це найвисокогірніша акція, меседж усій Україні, Європі, усьому світові, що ми є, що ми – найкраща у світі нація і готові боротись, і боремось, і обов’язково переможемо! Це один із проявів боротьби на культурному фронті», – йдеться в повідомленні.

 • Читайте також: франківські театрали просто неба зібрали для ЗСУ 1,5 тисячі євро

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!