Франківський драмтеатр у столиці зібрав аншлаг

 • Автори вистави об’єднали в одній святковій містерії традиції та набутки святкування Різдва з різних куточків України.

  17 січня на сцені Київського Національного театру імені Івана Франка виступили актри Івано-Франківський Національний театр імені Івана Франка з виставою «Коляда та й плєс… ізпрежди віка» (режисер народний артист Украіни Ростислав Держипільський), інформує “Главком”.

  Ці перші гучні гастролі нового 2022-го року зібрали у  столичному залі аншлаг. Серед гостей – політики, медійники, актори. Завітала на «Коляду» заслужена артистка України Ірма Вітовська-Ванца.

  Вистава «Коляда та й плєс…» – це містична подорож у світ національних традицій святкування святого Різдва: з прадавніми колядками, запальними гуцульським танцями, бурсацьким вертепом, частуванням глядачів у театральному залі. Ця постановка є візитівкою знаменитого західноукраїнського театру ще з 2019 року, і за цей час виставу неодноразово грали також у Львові при суцільних аншлагах. Наразі київські гастролі «Коляди» – вперше. 

  На думку театральних критиків, ця вистава є унікальним для вітчизняного театру сценічним проєктом, адже автори вистави поставили за мету об’єднати в одній святковій містерії традиції та набутки святкування Різдва з різних куточків України.

  «Це вистава, що об’єднує Україну прадавніми національними традиціями та різдвяними сюжетами», – кажуть актори Франківського національного драмтеатру. 

 • Читайте також: Франківський драмтеатр везе до Києва свою легендарну виставу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!