Франківський драмтеатр зібрав гроші на авто для армії

 •  
  Івано-Франківський драматичний театр через благодійні покази вистав зібрав кошти на автомобіль для Збройних сил України.

  Про це у фейсбуці повідомив Франківський драмтеатр.

  “Впродовж двох місяців ми з національним мистецьким проєктом «Бій за Україну» не лише активно боронили культурний фронт, а й збирали кошти на підтримку ЗСУ. Через благодійні покази вистав, на яких відбувався збір коштів, та вашу фінансову підтримку нам вдалося придбати авто для наших захисників, яке вже за кілька днів вирушає допомагати нашим воїнам. А також придбали п’ять комплектів літньої військової форми”, – йдеться у повідомленні. 
   
  У планах – придбати ще машину та амуніцію.
   
  Вчора, 26 червня, на благодійному футбольному турнірі авто передали бійцям новоствореного івано-франківського стрілецького батальйону.
   
   
  Нагадаємо, мистецький проєкт «Бій за Україну» – це спільний проєкт Національного Президентського оркестру та Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка про багатостолітню боротьбу Українців за свою незалежність, про нескореність духу та безкомпромісну любов до свободи та своєї країни.
   
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!