Франківський “Карітас” передав продукти та засоби гігієни мешканцям Волновахи

 • За останні пів року допомогу отримали 483 сім’ї. Зараз, під час загальнонаціонального карантину, в першу чергу її надають самотнім людям пенсійного віку та особам з інвалідністю І і ІІ груп. А згодом – внутрішньо переміщеним верствам населення, багатодітним сім’ям, одиноким матерям.

  Така допомога – це результат співпраці “Карітасу Івано-Франківськівської Архієпархії УГКЦ” та “Карітасу Волновахи”.

  Для забезпечення потребуючих мешканців Волновахи продуктами харчування та засобами гігієни виділили 300 тисяч гривень. За ці кошти працівники «Карітасу-Волновахи» придбали та роздали 415 продуктових наборів та 250 засобів гігієни. Допомогу фінансує благодійна організація Welthaus Grats (єпархія Грац, Австрія), передає прес-служба УГКЦ.

  «Така допомога є дуже потрібною, адже велика кількість людей втратили роботу та можливість, хоч якогось заробітку з початком військових дій на Сході України. Люди з Волновахи їздили у Донецьк на роботу, а зараз це неможливо. Безліч осіб залишилося без засобів до існування», – розповідає соціальний працівник «Карітасу-Волновахи» Марія Дубракова.

  Із впровадженням карантину в «Карітасі Волновахи» запрацювала онлайн-черга. Люди телефонують і записуються у чергу на отримання допомоги, адже зараз кількість потребуючих зростає.

  «Ми раді, що маємо таку можливість допомогти людям, які живуть поряд з лінією розмежування, де зараз відбуваються бойові дії», – говорить директор «Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» о. Володимир Чорній, додаючи, що вони також підтримують і військових на Сході.

  «У попередні роки ми їздили у Волноваху та особисто передавали нашим захисникам допомогу. В Україні йде війна і про це не треба забувати», – каже о. Володимир.

  Нагадаємо, прикарпатські пенсіонери отримали по одній тисячі гривень одноразової допомоги

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!