Франківський медичний університет став лауреатом престижної міжнародної виставки

  • У ці дні в Києві відбувається IX міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Серед понад сотень учасників престижної події є й Івано-Франківський національний медичний університет, який вже отримав високі нагороди.

    Івано-Франківський медичний університет  став лауреатом конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс» за проект «3D — tracking як сучасна методика напрацювання м’язової пам’яті у хірургічній практиці», інформують Вікна.

    Івано-Франківський медичний університет нагороджено Золотою медаллю в номінації «Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти та науки». Матеріали підготували проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доцент Сергій Кобець, завідувач кафедри гігієни та екології, професор Михайло Мізюк, заступник начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення, асистент Ігор Цюцьмаць, завідувач кафедри мовознавства, професор Світлана Луцак, начальник міжнародного відділу, доцент Віталій Осадець, заступник начальника міжнародного відділу Руслан Слободян та ін.

    Читайте також: Уляна Супрун проігнорувала запрошення прикарпатських депутатів

  • «Ця виставка є однією з найкращих в Україні, це форум професіоналів з усієї України в галузі не тільки вищої, а й середньої освіти, ця подія дозволяє обмінятися думками з організації навчального процесу, оцінки його якості, нових підходів до набору студентів, вимог до якості підготовки випускників шкіл, оскільки від цього залежить якість навчання майбутніх студентів. Відзнаки, які отримав університет, — це оцінка якості роботи та ваги університету в сучасній вищій медичній освіті. Це особливо важливо, враховуючи сьогоднішні процеси реформування галузей освіти та охорони здоров’я в Україні», — розповідає проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доцент Сергій Кобець.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!