Франківський молодіжний проєкт переміг у Всеукраїнському конкурсі

 • Сьогодні, 4 грудня, в місті Києві відбулось визначення переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році, організатором якого є Міністерство розвитку громад та територій України. 

  До фіналу змагань потрапив і молодіжний журнал “Repost”, створений в Івано-Франківську групою студентів. В результаті, саме цей проєкт виборов І місце і став кращою практикою залучення молоді до місцевого економічного розвитку. Про це розповіли в Департаменті молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

  Молодіжний журнал «Repost» – це проєкт, який отримав підтримку міської ради і вже два з половиною роки реалізовується ГО «Консалтингові технології» за підтримки міського голови Руслана Марцінківа у партнерстві із Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради. Основною метою видання є: сприяння налагодженню міжкультурного діалогу, перший професійний досвід для молодих журналістів та обмін кращими молодіжними практиками, пропаганда самозайнятості населення та розвитку креативного підприємництва.

  На врученні нагороди були присутні директор Департаменту молодіжної політики та спорту Vitalii Mateshko та автор практики, член ГО «Консалтингові технології», помічник заступника міського голови – Мар’яна Циганин.

  Читайте також: у Франківську стартував проєкт, який поліпшить медичні послуги міста.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!