Франківський палац Потоцьких увійшов до 50 кращих креативних підприємств регіону

Вчора, 27 листопада, в Івано-Франківську відбувся форум «Івано-Франківщина креативна».

Про це йдеться на сторінці Палацу Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» в соціальній мережі.

У рамках події відбулася презентація фотокниги «Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону», до якої ввійшли 50 кращих бізнесів і підприємств Івано-Франківщини з креативною та інноваційною складовою. Серед них і КП «Простір інноваційних креацій «Палац».

Як зазначають автори книги, Прикарпаття – один із регіонів України, де ринок креативних індустрій демонструє позитивну динаміку росту. Саме тому цей проєкт спрямований на розвиток сприятливого бізнес-середовища для самореалізації підприємців регіону.

Мета його – допомогти підприємцям у сфері креативних та інноваційних бізнесів Франківщини популяризувати свою продукцію, розпочати або налагодити процес експорту товарів на іноземні ринки та залучити інвестиції для розвитку власного бізнесу.

Збірка «Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону» видана у 500 примірниках і поширюватиметься серед українських та іноземних ТПП, посольств, міжнародних організацій, фондів, потенційних партнерів та інвесторів.

Проєкт реалізовано Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, заснованим на базі “Клубу Ділових Людей Україна”, у рамках ініціативи рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. 

До теми: Палац Потоцьких співпрацюватиме із франківським університетом

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!