“Франківський Пан”: у місті з’явився загадковий персонаж та однойменна настільна гра

 • Вже не вперше франківці помічають на вулицях свого рідного міста загадкову людину у червоному костюмі з помаранчевою маскою тварини. Особливість у тому, що цей персонаж завжди тримає у руках яскраву коробку з написом “Франківський Пан”.

  Ексклюзивно для Галицького Кореспондента, ця особа розповіла про себе, не розкриваючи справжнього обличчя. Ім’я він вирішив залишити у таємниці та попросив називати його досить просто – Франківський Пан.

  “З давніх-давен було вісім Панів, котрі боролись між собою за територію Галичини та право нею керувати. Боротьба продовжувалась століттями, що породило низку конфліктів, несподівані витрати, фінансові кризи та повну розруху. Однак, це усе було безрезультатно”, – розповідає Пан свою історію.

  Яскравий атрибут Пан пояснює наступним чином:

  “Хто ж приїжджає в гості без подарунку? Так само і я привіз з собою таку чудову річ. Це настільна гра за однойменною назвою “Франківський Пан”, за мотивами Івано-Франківська. ЇЇ якість відображає моє відношення та любов до цього міста, а вона є неймовірно високою і ви це відчуєте”.

  Пан розповідає, що рухаючись до Франківська, він перечитав багато літератури стосовно історії міста, а також слідкував за новинами і фінансовою ситуацією на теренах Станіслава, що повністю відобразилося у концепції гри. У ній використали понад 150 фактів історичних, соціальних, економічних та навіть політичних.

  У грі відчувається аромат Карпатських гір, адже усі деталі виконані з екологічних продуктів. Пан категорично відмовився від пластику та інших шкідливих матеріалів, тому усі елементи виконані з дерева, паперу та тканин.

 • Особистість вважає, що Пан, а саме Франківський Пан – це освічена особа, успішна як фінансово так і духовно. Загалом, успішна в усьому. За цей титул найближчим часом франківці позмагаються, але як саме проходитиме це дійство поки тримають у таємниці.

  На полі гри Ви побачите більше 30-ти знайомих підприємств, з якими відбуватиметься інтенсивна взаємодія кожного з гравців під час боротьби за титул «Франківського Пана». Компанії зазначені не тільки на полі гри, а також і у Панський книзі. В ній розповідається, чому дані підприємства присутні у настільній грі.

  У Станіславові Пан зустрів 8 осіб, характери та мотиви яких він відобразив у грі. Відповідно, гра налічує 8 унікальних персонажів, кожен з яких має певні особливості та переваги. Гравець може впізнати себе у будь-кому з них.

  Зараз Пан активно розповсюджує свій продукт містом, та наголошує на тому, що Паном може бути кожен, головне палке бажання, наявність чіткої цілі та активний рух, не зважаючи на перешкоди. Як то кажуть – “Або Пан або пропав!”.

  До слова, Пан є в соціальних мережах і активно відповідає на запитання кожного. Звернутись до Пана можна у Facebook та Instagram за відповідним запитом.

  Також Пан запрошує на презентацію гри, яка буде відбуватися в Urban Space 100, 17 липня о 17:00.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!