В Івано-Франківському міському парку ім. Т.Шевченка хочуть облаштувати простір для дітей. Для реалізації шукають меценатів.
“Разом із Mariana Vershynina та Руслана Василюк розробили проєкт дитячого простору для найменших діток ( 1-3 р) у парку ім. Т. Шевченка. З нетерпінням чекаємо на реалізацію та шукаємо відповідальних меценатів, аби вже в цьому році найменші дітлахи грались саме тут”, – написала у соцмережі Іра Чолій.
За проєктом в ігровому просторі передбачені натуральні дерев’яні елементи індивідуального дизайну, правильне покриття, безбар’єрний простір, відпочинкова зона для батьків.
Нагадаємо,на Франківщині у липні хочуть відкривати дитячий табір
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/07/107765033_10159921040217388_8312864371752094616_o.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/07/107895584_10159921040417388_2065032345635876224_o.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/07/107962369_10159921040427388_8134601257440747576_o.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/07/107609912_10159921040202388_8491690587401171987_o.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/07/108051440_10159921040212388_3219121802327079956_o.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/07/107847381_10159921040187388_4103817303163240090_o.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/07/107610359_10159921040207388_3801106666873232916_o.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/07/107675869_10159921040227388_2792919830800792214_o.jpg)