Франківський патрульний на своєму весіллі зібрав допомогу для будинку дитини

Патрульний поліцейський Івано-Франківська Микола Гурак передав допомогу в Надвірнянський будинок дитини. Ці речі вони з коханою зібрали в незвичний спосіб, а саме на своєму весіллі.

Сьогодні, 28 серпня, правоохоронець відзвітував про те, що вони відвезли допомогу за місцем призначення:

“Квіти подарували нам багато емоцій на весіллі. Та час іде. Зараз ми б вже несли з хати останні сухі букети. Ми безмежно вдячні гостям, які розділили з нами радість та принесли допомогу. Звітуємо: передали, тепер передаємо подяку причетним до благого діла. Все, що нам принесли на весілля для Надвірнянського будинку дитини, під наглядом патрульної поліції Івано-Франківської області привезли і передали за призначенням”, – написав Микола Гурак.

Патрульний також розповів, що каші, суміші, соки, печиво і пюре прийняли актом і тепер включать це все у дитяче меню. Він також зазначив, що у цьому будинку виховуються майже півсотні дітей: є старша й молодші групи. Межа – три або чотири роки, як нема де прихистити дитину, то й п‘ять:

“Від народження й до дошкільного віку тут допомагають малюкам, яких батьки залишили, є й з важкими хворобами. Є такі, яких від батьків забирають, бо так жити не можна. На кухні чисто. Приміщення з ремонтом, іграшок вдосталь. І все – завдяки меценатам і благодійникам, з якими уміє знаходити спільну мову головна лікарка. Ми сьогодні бачили багато вдячних і щасливих оченят. Бажаємо вам таких очей навколо”, – написав поліцейський.

Зверніть увагу: в Івано-Франківську допомоги потребує дев’ятирічна дівчинка.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!