Франківський стадіон “Хет-трик арена” може стати комунальним підприємством

 • Сьогодні, 23 квітня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

  Одним із питань, яке розглянули депутати, стало утворення обласного комунального підприємства «Хет-трик арена» Івано-Франківської обласної ради та затвердження його статуту.

  З самим статутом можна ознайомитись за цим посиланням.

  Орест Оклієвич, начальник управління спорту облдержадміністрації, розповів, що нове КП будуть створювати з метою розвитку спортивної бази для дитячо-юнацького та масового футболу. Воно знаходитиметься за адресою вул. Чорновола, 128. Втім, до документу все ще приймаються різні юридичні правки.

  “Про це КП давно велася розмова, є багато питань по його статуту. Вчора я був в голови обласної ради і консультувався щодо “Хет-трик арени”. Основне питання зараз – у частках. Зараз 27% цього підприємства володіє обласна рада, 23% має Івано-Франківськ, а інші 50% – це частка Федерації футболу в Івано-Франківській області. Лише після згоди всіх співвласників можна буде робити нове підприємство. Воно буде в такому форматі, як “Льодова арена” – облрада даватиме часткове співфінансування на зарплати і таке інше”, – сказав Орест Оклієвич.

  Керуватиме новим комунальним підприємством обласна рада, точніше кажучи – управління спорту. Розмір його статутного капіталу ще не встановлено – але до наступної сесії облради його мають визначити.

  “Ми мусимо щось робити з цим стадіоном, бо були виділені гроші, земля і так далі – але нічого не робиться, і він може просто пропасти. Я думаю, що правильно було б віддати його ДЮСШ “Прикарпаття”, але тоді виникне питання у міста – мовляв, а де ж ми. Те саме – якщо віддати місту. Тож в процесі пошуку консенсусу прийшли до думки створити таке комунальне підприємство”, – зазначив Орест Оклієвич.

  Голова комісії Юрій Черневий додав, що це питання вже кілька разів розглядалось, і наразі вже напрацьовано низку конкретних рішень і пропозицій. За його словами, головним питанням зараз є узгодження статуту і повноважень КП зі всіма співвласниками стадіону.

  “Ми запізнилися з цим питанням майже на рік, і добре, що воно нарешті розглядається. Просимо винести його на найближчу сесію. Ми готові вже за тиждень зібрати наш виконком і прийняти рішення про передачу. З самого початку будівництва стадіону і до цього дня ми 30% часу безкоштовно віддаємо міським спортивним школам і 30% – обласним. Але було б добре, щоб ми все-таки отримали додаткове фінансування зі сторони міської та обласної ради, адже завжди є витрати”, – висловився Тарас Клим, заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу.

  Нагадаємо, мова йде про стадіон “Хет-трик арена”. Його юні футболісти Франківська й області отримали трохи більше року тому.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!