Франківський суд вдруге відмовив “новорічному шумахеру” у пом’якшенні покарання

До Івано-Франківського міського суду надійшло подання від начальника Івано-Франківського СІЗО та  голови спостережної комісії Івано-Франківського міськвиконкому про умовно-дострокове звільнення від відбування призначеного судом покарання щодо Прядка А.І., засудженого вироком Івано-Франківського міського суду від 17.12.2013 року за ст.286 ч.2, ст.296 ч.3 КК України до чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки.

28 січня 2016 року Івано-Франківський міський суд розглянув дане подання про дострокове звільнення засудженого до позбавлення волі Прядка А.І.

В судовому засіданні з подання начальника СІЗО та  голови спостережної комісії Івано-Франківського міськвиконкому йшлося про дострокове звільнення засудженого Прядка, який за час позбавлення волі зарекомендував себе із позитивної сторони та став на шлях виправлення. Звернення посадовців підтримав також і прокурор.

Судом було встановлено, що підсудний перебуває під вартою із 1-го січня 2013 року і враховуючи перебування у СІЗО день за два, йому залишилось відбути   у місцях позбавлення волі 5 місяців і 22 дні.

Врахувавши всі обставини справи, а також ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ Івано-Франківський міський суд ухвалив у задоволенні даного подання відмовити.

Нагадаємо, Франківський суд відмовив “новорічному шумахеру” у пом’якшенні покарання

skachannye-fajly-5

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!