Франківський суд зобов’язав підприємство виплатити 112 тисяч колишньому військовому

 • Калушанин отримає 112 тисяч гривень через несвоєчасний розрахунок при звільненні.

  Івано-Франківський окружний адміністративний суд визнав протиправною бездіяльність та зобов’язав нарахувати та виплатити прикарпатцю середній заробіток у розмірі 112 тисяч гривень за несвоєчасний розрахунок при звільненні, пише “Галицький кореспондент“.

  Відповідач – Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Як встановив суд, позивача з 22 вересня 2014 звільнили у запас за станом здоров`я та виключили зі списків особового складу Івано-Франківського ОВК та всіх видів забезпечення. Але фактичний розрахунок щодо виплати одноразової грошової допомоги при звільненні провели 11 жовтня 2021.

  У рішенні суду зазначається:

  “Позивач має право на отримання середнього заробітку за весь час затримки розрахунку. Оскільки йому під час звільнення з військової служби у Збройних Силах України своєчасно не виплатили одноразову грошову допомогу при звільненні в розмірі 50 % місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди”.

  Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

  До теми: без права на заставу: організаторів наймасштабнішої на Франківщині нарколабораторії триматимуть під вартою

  На зображенні може бути: текст

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!