Франківський центр для дітей з функціональними обмеженнями отримав нове приміщення

 • Сьогодні, 30 червня, в Івано-Франківську відкрили нове приміщення міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Дивосвіт» на вулиці Галицька, 98. Відтепер заклад працюватиме у двох приміщеннях – тут та на Військових Ветеранів.

  Центру вже 12 років і його вихованцями є 35 осіб із функціональними обмеженнями віком від 18 до 35 років. Сучасне приміщення дозволить проводити ще більше навчань та заходів для цих людей.

  Т.в.о. керівника закладу Юлія Кушнір розповіла, що нове приміщення передбачає можливість спортивної реабілітації, адже тут встановлені тренажери та спеціальне обладнання. Також частина закладу передбачає тренінгову діяльність – тут встановлена сучасна мультимедійна дошка. За словами керівника, це для вихованців справжнє ноу-хау й вони дуже задоволені роботою з нею. Крім цього, планують проводити різноманітні майстер-класи, вечірки та інше.

  Також тут обладнали відпочинкову зону. Адже вихованцям центру важко довго займатися однією справою, це їх дуже виснажує. Тому є місце, де вони просто можуть попити чаю, поспілкуватися та відновити свої сили.

  «Дивосвіт» давно потребував нового приміщення. Тепер у співпраці з підприємцями міста його в короткі терміни вдалося відкрити. Дякую колективу, який щодня з ними працює. Також дякую депутатам міської ради Андрію Строїчу та Роману Харуку за опіку над закладом. Це особливі діти й їм потрібна наша увага», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

  Нагадаємо, юні калушани долучилися до ремонту власного двору (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!