Франківський “Центр розвитку міста та рекреацій” заробив понад три мільйони за рік

Франківське комунальне підприємство «Центр розвитку міста та  рекреації» заробило 3 мільйони 78 тисяч  гривень. Про це стало відомо сьогодні, 12 березня, під час засідання виконкому, де директорка КП «Центр розвитку міста та  рекреації» Руслана Василюк прозвітувала про роботу в 2019 році.

Підприємство забезпечує обслуговування парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка по вулиці Чорновола,126, парку на вулиці Молодіжній, скверу «Первоцвіт» у мікрорайоні Пасічна,  міського озера по вулиці Гетьмана Мазепи, озера в мікрорайоні Пасічна (Німецьке),  парку воїнів-афганців,  скверу  «Привокзальний», оглядового майданчику на міській ратуші та інформаційно-туристичного центру.

На підприємстві працює 66 осіб, середня заробітна плата у них станом на 1 січня 2020 року – 10 575 гривень. Щоб утримувати комунальне підприємство  з міського бюджету надходить понад 8,7 мільйона гривень. Також були внески в статутний фонд, а саме – 5,7 мільйона гривень.

Доходи, отримані від господарської  діяльності підприємства за 2019 рік, становили  3,07  мільйона гривень. Послуги з відвідування оглядового майданчика принесли  дохід у сумі 357 тисяч гривень. Майданчик відвідало 22553 людей. Дохід від реалізації сувенірної продукції туристично-інформаційним центром становить 47 тисяч, від послуг громадських туалетів – 104 тисяч,  від прокату плавзасобів – 263 тисяч,  від послуги «Шлюб за добу» – 907 тисяч, від проведення ярмарок, фестивалів, оренда будиночків, наметів – 1, 14 мільйонів,  від співпраці з підприємцями – 182 тисяч, від роботи тиру – 55 тисяч, інші доходи  становили 11 тисяч гривень.

Загальна кількість туристів, які відвідали туристично-інформаційний центр станом на 1 січня 2020 року – 1918 чоловік, 1260 з них – іноземці.

«Парк воїнів-афганців новий наш об’єкт. Хочемо там альпінпарк встановити та й дитячу зону. Там є гарні алеї, пильнуємо за ними, бо трохи нищать», – каже Василюк.

Міський голова похвалив роботу «Муніципальної варти» у сквері «Привокзальний». Нагадаємо, що нещодавно там встановили будку для цілодобового патруля.

«Добре що поставили будку у сквері Привокзальному. За кілька днів зловили стільки безхатьків, скільки за пів року не ловили. Але вони трохи перебазувалися – тепер біля «вічного вогню. Щось придумаємо», – каже мер.

До теми: франківцям заборонили залазити на динозавра у парку

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!