Міграційна служба Прикарпаття придбала автомобіль для армії

 •  
  Маневрений всюдихідник для ЗСУ.
   
  Декілька тижнів тому керівник міграційної служби Івано-Франківської області Сергій Саїв поділився з колегами невеличким епізодом зі своєї розмови з воїнами, які зараз на «нулі» в зоні активних бойових дій, пише “Галицький кореспондент” посилаючись на міграційну службу Івано-Франківської області.
   
  Зокрема, йшлося про ефективне використання нашими захисниками унікальних транспортних засобів – багі. Легких, маневрених, всюдихідних. Вони корисні тим, що з несподіваного боку для ворога ними можна швидко кудись дістатися, зробити свою військову чи евакуаційну роботу.
   
  “Ми серйозно перейнялися цією історією і вирішили оснастити наших захисників маневреним багі. Колектив УДМС в Івано-Франківській області за власні кошти викупив для потреб ЗСУ 4-місний тентований і оснащений лебідкою всюдихід. На станції техобслуговування його довели до стовідсоткової справності. Також залили повний бак пальним і передали до Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України. Офіцери запевнили, що такі всюдиходи вкрай необхідні багатьом підрозділам, тож за декілька днів багі буде доставлено на фронт і воно виконуватиме завдання за призначенням”, – йдеться у повідомлені.
   

  Читайте також: Калуська громада відправила на фронт черговий автомобіль

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!