Франківський університет будує житло для своїх працівників (ФОТО)

Івано-Франківський національний медичний університет почав будівництво житлового будинку для своїх працівників. Днями на місці майбутньої кам’яниці зняли перший ківш землі.

Ідея такого будівництва виникла 10 років тому. Довелося погоджувати чимало документації, оформляти необхідні дозволи, частину паперів навіть переробляли. Представники університету пройшли десятки установ і організацій, щоб нарешті отримати остаточне «добро» на будівництво, пише пресслужба ІФНМУ.

«Ми багато років боролися за те, щоб все-таки почати зводити житло для наших молодих викладачів, — розповідає ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Були величезні труднощі щодо переносу електричної підстанції, кілька разів переробляли сам проєкт. І нарешті днями ми офіційно почали будівництво».

Як каже ректор, група працівників університету об’єдналась у спілку, на зборах обрали фірму-забудовника. Натомість робота ректорату була у підготовці документів, аби будівництво стало можливим.

До слова, університетське житло є дешевшим, ніж ринкова вартість в місті, адже будується не для продажу.

«Це дуже важливий проєкт для університету, — каже Рожко. — Якщо людина має де жити, повертається з роботи у власну оселю, а не тулиться по чужих квартирах, то вона може не хвилюватися за своє майбутнє, це додає наснаги і мотивації в роботі».

Будинок стоятиме по вулиці Короля Данила, поруч із гуртожитком №4. Університетська профспілка запрошує долучатися до спілки забудовників, це можна зробити, подавши відповідне звернення. Головна умова — всі учасники мають бути працівниками університету.

До теми: на одній з вулиць Франківська капітально ремонтують міжбудинкові проїзди

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!