Франківський виконком вирішив змінити комунальний маршрут №55

 • Сьогодні, 2 травня, в Івано-Франківську відбулось позачергове засідання виконавчого комітету.

  На порядку денному було тільки два питання, які стосуються комунальних маршрутів міста. Одне про маршрут №40, який незабаром запустять, а друге – про зміну маршруту №55.

  Нагадаємо: У Франківську депутат звернувся до виконкому, щоб змінити 55-й маршрут

  “Багато звернень було пустити його по Целевича. Ми приймаємо рішення, але автобус поїде туди, коли там встановлять світлофор”, – сказав міський голова.

  За ці питання члени виконкому проголосували майже без обговорень.

  За словами заступника начальника управління транспорту та зв’язку Андрія Гіглюка, наразі зміна руху маршруту №55 не відбудеться. Це можна буде зробити після встановлення на перехресті вулиць Хіміків-Галицька світлофору.

  “Там лівий поворот нерегульований. Для того, що великогабаритний автобус зміг там виїхати, не порушуючи правил дорожнього руху, треба світлофор. Тому ми прийняли рішення, що маршрут №55 буде їхати по Целевича, Хіміків з виїздом на вулицю Галицьку і до “Радіозаводу” після встановлення потрібного світлофору”, – пояснив Гіглюк.

  Також Андрій Гіглюк зазначив, що для встановлення світлофора спершу потрібно отримати гроші з бюджету, потім замовити проектно-кошторисну документацію та провести тендер. “У перспективі на це піде півроку або рік. Залежить від наявності фінансових ресурсів”, – закінчив Гіглюк.

  Нагадаємо: У Франківську обговорили деталі нового комунального автобусного маршруту

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!