Франківці активно змінюють старе житло на квартири в новобудовах

 • Вторинний ринок нерухомості поступово втрачає свої позиції. Велика частина старих забудов радянського періоду зводились як тимчасові для військовослужбовців, тому позбавлені багатьох умов для комфортного довготривалого проживання.

  Будівлі австрійського типу переживають важкі часи у зв’язку з відсутністю реконструкції. А знамениті «хрущовки» мають низку недоліків (відсутність ліфта, технічного обладнання, невелика площа приміщення), які ускладнюють життя їхнім мешканцям.

  Тому й не дивно, що 67% містян бажають позбутися старої квартири та переїхати у нові житлові комплекси з сучасним плануванням, інфраструктурою тощо. Однак продаж квартири «з історією» та пошук покупця – справа непроста, довготривала, а нерідко й затратна (послуги ріелтора чи реклама у ЗМІ).

  Про нові зручні методи зміни старого житла на нове розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

  Чудовою альтернативою купівлі нової квартири для власників вторинного майна є участь у програмі обміну «Хрущовка» на нову квартиру», яку нещодавно запровадила будівельна компанія «Благо». Умови достатньо прості та зрозумілі:

  • Зателефонувати у відділ продажу та домовитись про зустріч з менеджером.
  • Обрати квартиру у новобудові, що є учасником програми.
  • Обрати дату зустрічі з фахівцем для оцінювання вартості вторинного житла та визначення різниці від суми, яка підлягає доплаті.
  • Укласти договір купівлі-продажу.
  • Стати власником нової квартири.

  Перевагою для учасників програми є те, що компанія забудовника встановлює максимальну ринкову вартість вторинного майна, самостійно займається пошуком клієнтів, покриває всі витрати на оформлення документації, гарантує законність та безпеку проведення операції.

  Як зазначає відділ продажу БК «Благо», від початку дії у програмі обміну «Хрущовка» на нову квартиру» вже взяли участь 16 сімей.

  Термін дії програми – до 31.12. 2018 року.

  Придбати  квартиру в Івано-Франківську за програмою обміну можна у ЖК «Паркова алея», Comfort Park, містечку «Соборне», районі Manhattan від будівельної компанії «Благо».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!