Франківці хочуть подовжити час безоплатного перевезення школярів до 20:00

  • Місцеві мешканці обурені тим, що дітям, які навчаються у другу зміну, де уроки закінчуються після 19:00, не дозволяють безоплатно їхати у громадському транспорті. Водії маршруток неодноразово вимагали гроші за проїзд.

    На сайті електронних петицій до влади Івано-Франківська з’явилося звернення, в якому пропонують внести зміни до укладеного договору між перевізниками та міською радою, щодо безоплатного перевезення франківських школярів на час навчання.

    У пропозиції йдеться подовжити термін безоплатного перевезення школярів з 7:00 до 20:00, а не до 19:00, як є зараз. Також, батьки просять це робити щоденно, за виключенням неділі та святкових днів.

    “Внести зміни в рішення від 29.12.2015р. № 745 “ Про безкоштовний проїзд учнів у міському пасажирському транспорті”. Надати дозвіл на пільговий проїзд учнів у міському пасажирському транспорті загального користування за наявності учнівського квитка щоденно з 7:00 до 20:00 год., за винятком неділі, святкових днів і канікул. Наприклад, в спеціалізованій школі №11 уроки другої зміни закінчуються в 19.00. Крім того, в суботу також відбувається навчальний процес”, – йдеться в тексті петиції.

  • Нагадаємо, франківець обурюється, що в маршрутках відмовляються безплатно перевозити школярів після 19.00.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!