Франківці хочуть повернути Тринітарську площу

 • 16 лютого, на сайті електронних петицій до влади Івано-Франківська, місцеві мешканці зареєстрували звернення до міського голови, щодо повернення Тринітарської площі.

  Зокрема, в тексті петиції йдеться про те, що ця площа є невід’ємною частиною історичного Франківська. Проте, в 2008 році цю територію приватизували.

  Крім того, автор просить надати інформацію стосовно законності приватизації, причетних осіб і, власне, суму за яку купили більше гектара площі в центрі міста.

  “Тринітарська площа є невід’ємною частиною історичного центру Івано-Франківська. Однак в 2008 році приватна фірма ПРИВАТИЗУВАЛА її для комерційної діяльності. Цілу історичну площу, 1,19 га в самому центрі міста віддали у приватну власність. Прошу провести перевірку законності даної операції, озвучити вартість, а також перелік осіб, відповідальних за перехід історичної площі в приватну власність. Також прошу вжити невідкладних заходів для повернення цієї території у власність громади міста. Мера міста прошу висловити своє відношення до даної ситуації і озвучити план дій до її вирішення на користь громади”, – йдеться в тексті петиції.

  Нагадаємо, що петиція про зарплати освітян зібрала 25 тисяч підписів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!