Франківці категорично проти будівництва церкви на Валах

 • Франківці категорично проти будівництва церкви на Валах і просять міську владу заборонити будівництво на місці колишнього кафе “Казка”, де запланована церква.

  Свої вимоги франківці днями озвучили в петиції до влади міста Івано-Франківська на сайті електронних петицій до міської влади.

  Станом на сьогодні петицію підтримало вже 125 осіб, що складає половину  необхідної кількості зібраних підписів. Коли пропозиція набере 250 голосів, місцева влада її розгляне.

  “На території колишнього кафе “Казка” (на валах) розпочинається будівництво чергової церкви. Місцева влада розводить знову руками – нічого вже зробити не можна. Чому не враховується думка громади і не обговорюється таке питання. Скоро вже не буде місця зовсім для прогулянок з дітьми та відпочинку дітей, що мало б бути передбачено у всіх мікрорайонах міста, зокрема, у центральній частині, яка нафарширована як “шанхай”. Скільки ще церков потрібно місту?? Цікаво, скільки ж коштувало дане рішення у 2008 році??????? Створення нового громадського простору починається з будівництва церкви. Невже при великому бажанні потрапити в Європу не можемо вчитись у них?” – йдеться в петиції.

   

  Натомість франківці пропонують прибрати сміття та облагородити територію на Валах на місці колишнього кафе “Казка”. Про що була зареєстрована ще одна петиція.

  В тексті йдеться: “Територія навколо колишнього кафе “Казка” захаращена будівельним сміттям та загороджена парканом, який регулярно падає на пішохідну дорогу. Все це створює загрозу життю людей та викликає огиду. Ця територія перебуває в занедбаному стані тривалий час та суттєво псує вигляд скверу на Валах. Вважаю, що оптимальним рішенням є розчистити цю територію від сміття та облаштувати зручний і безпечний простір для містян та гостей міста: влаштувати зелений сквер з лавочками і ліхтарями, створити комфортну зону для відпочинку та дозвілля! ЖОДНИХ КУЛЬТОВИХ СПОРУД – НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ БУДУВАТИ!”

  Станом на сьогодні цю петицію підтримали тільки 49 осіб.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!