Франківці протестують проти зведення житла для учасників АТО

 • Сьогодні, 1 жовтня, в Івано-Франківську проходить прийом громадян міським головою Івано-Франківська.

  До мера звернулися жителі вулиць Галицької та Пулюя щодо забудови на Пулюя, 9а. За цією адресою мають спорудити багатоквартирний будинок для учасників АТО, а сусіди протестують проти забудови, бо бояться залишитися без двору і дитячого майданчика.

  Від іншої ділянки атовці відмовляються, є проблеми з документацією, однак як вирішити цю ситуацію-невідомо. Спершу будинок повинен був мати 9 поверхів, зараз учасники погодилися на 5 поверхів.

  «Ми шукаємо компроміс, але ви теж повинні відстоювати свої права, приходити на сесію, виступати. Така зараз у нас ситуація в державі, треба говорити і спілкуватися. Якщо я буду один, а їх буде 150 чоловік, то які я маю аргументи? Ви маєте бути активні»,- зазначив Руслан Марцінків.

  Він наголосив на тому, що потрібно говорити і шукати компроміс. Марцінків додав, що влада не сприятиме атовцям у будівництві, поки ті не домовляться із жителями.

  “Був варіант купити цю ділянку у власність міста, але просять за неї шість мільйонів. Ми купити за таку суму не можемо. Якщо ціну зменшать – купимо. Треба буде провести з цього питання ще одну нараду, і на сесію також винести”, – пояснює мер.

  Читайте також: У Франківську атовці отримали ще 19 квартир

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!