Франківці скаржаться на незаконну цілодобову роботу ресторану “Титанік”

 • Сьогодні, 4 січня, відбувається прийом громадян міським головою Русланом Марцінківом. Близько півсотні франківчан виявили бажання поспілкуватися з мером.

  DSC_0341

  Прийшла на прийом до мера й інвалід по зору Марія Гогільчин. Вона розповіла, що над її квартирою незаконно діє  ресторан «Титанік». А в цьому  будинку живуть переважно інваліди по зору.

  DSC_0342

  У ресторані проводять банкети, а ми нічого не можемо зробити. Там немає погодженого графіку роботи, вони не мають працювати у нічний час. Ми викликаємо поліцію, а вони приїжджають і навіть не хочуть протоколи складати. Кажуть, що не хочуть розганяти весілля.

  «Вони мають оформлене право власності, надавався дозвіл на оформлення офісних приміщеннях, але ніяк не ресторану. Банкети там переважно починаються о 16-17 годині  і тривають до 5-ї ранку, а то й довше. Я зверталася і до Анушкевичуса, який погоджувався, що «Титанік» працює незаконно, але обдурював і нічого не робив. А продав усю прибудинкову територію по самі вікна.

  У нас сирість є в квартирі. Я ж людина практично сліпа. Невже мені ціле життя боротися з цим «Титаніком», – обурилася пані Марія.

  DSC_0346

  Заступник директора департаменту містобудування та архітектури міськвиконкому Олег Баран зазначив, що рішенням виконавчого комітету власникам надано дозвіл на офісне приміщення.

  «А він мав право будувати над моєю квартирою?”, – запитала містянка.

  «Я не знаю, бо не маю відповідних матеріалів», – відповів їй Баран.

  Заступник директора департаменту містобудування та архітектури повідомив, що виконком дав дозвіл на надбудову. А станом на 13.10. 2015 року рішення виконкому щодо режиму роботи «Титаніка» не приймалося. Крім того, Олег Баран додав, що згідно протоколів управління торгівлі заміри шуму не перевищують рівня.

  Однак Марія Гогільчин повідомила, що шум вимірювали тоді, коли у ресторані не було ніяких банкетів.

  «Але коли я подзвонила і кажу прийдіть і перевірте рівень шуму зараз, коли там банкет є. А мені кажуть, що сьогодні субота і ми працюємо тільки до 17.00. Як може так бути, щоб на другому поверсі над житловими кімнатами був банкетний зал?», – зі сльозами на очах каже Марія.

  Руслан Марцінків сказав, що подивиться, що можна з цим зробити.

  DSC_0343

  «Тут така ситуація… Якщо би була нормальна санепідемстанція вона би приїхала. Я скаргу переадресую в прокуратуру. Санепідемстанція мені не підпорядковується. Ми беремо це в роботу, будемо намагатися зробити те, що в наших силах», – відповів їй мер.

  Він також зазначив, що ресторану «Титанік» не надавали дозволу на цілодобову роботу, тому він не має права працювати після 22:00 год.

  Однак жінка зазначила, що в неї є проект на будівництво балкону, але вся земля навколо її квартири продана.

  «Спершу мені надали проект на балкон, а потім Анушкевичус продав землю. Мою квартиру обгородили, я живу як у тюрмі», – бідкається пані Марія.

  Олег Баран повідомив, що цю землю продали ще у 2007 році.

  «Швидше мені приходили листи-погрози.  В один день там будуть жертви: або мій син, або власник ресторану. Мій син не буде це довго терпіти. Вони ходять як по лезу. Хіба треба цих жертв? Дичик взагалі погрожує, що відріже мені газ. Я інвалід по зору, я не можу з ним боротися», – каже жінка.

  «Я дію в межах закону. Земля продана, я нічого не можу зробити», – відповів їй Марцінків.

  «То влада закриває на це очі і чекає, поки ми не вчинимо самосуд?», – обурилася жінка.

  Але мер знову зазначив, що нічого не може зробити у цій ситуації.

  «Я все розумію, але я також не всесильний. Я не Господь Бог», – насамкінець додав Руслан Марцінків.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!