Франківці у Каліфорнії презентують стартап у відомій американській конференції “Startup Grind”

 • Вісім українських стартапів, серед яких й франківська команда, вперше в історії візьмуть участь у відомій американській конференції “Startup Grind” у Кремнієвій долині.

  Наприкінці лютого, 21-26-го, в рамках української платформи вони представлять свої проекти найпотужнішим інвесторам, які створювали Google та Facebook. Для участі у конференції обирають лише 40 учасників з 80 країн світу, пише NV.UA.

  Таким чином, валізи до Каліфорнії пакують вісім українських стартапів – Buzzarm, Stafffr, Spinbackup, Turnkey-Lender, QRhythm, Corezoid, CartFresh та DataVirtuality. З засновниками шести з них поспілкувалося напередодні дебюту у Каліфорнії НВ.

  Серед пректів: “Stafffr – сервіс обліку персоналу”, розроблений франківчанами. Це спільний проект ІТ та ресторанного бізнесу. Вартість сервісу коливатиметься в залежності від кількості керівників, до 10 користувачів в компанії – безкоштовно.

  Майже рік розробники працювали і створили stafffr – онлайн-сервіс для зручної комунікації менеджерів, бухгалтерів, тощо: «У кожного клієнта буде sub-домен. Наприклад: «23ресторана.stafffr.соm». Дані захищені, хіба що ви комусь дасте свої паролі», – каже керівник Webmil. У цьому сервісі зібрана єдина база працівників усіх підрозділів компанії, можна створити анкету персоналу під свій формат і при потребі за хвилину переглянути історію роботи та, наприклад, за що конкретну особу звільнили.

  Розробники гарантують безпеку даних та їх зберігання в «хмарних сховищах». Найкраще сервіс допомагатиме компаніям, у яких не один, а декілька закладів. Таким чином можна попередити повторне влаштування на роботу «неякісних» працівників. Наприклад, буде єдина база з «чорним списком» працівників. Також кожен зможе подивитися на базу своїх колег: хто де працював, скільки перебуває в конкретному закладі.

  Рівень доступу до інформації клієнти можуть встановлювати самостійно для різних працівників. Наразі сервіс проходить бета-тестування і є безкоштовним до 1 березня.

  2webmil

  Нагадаємо, в 2015 році середовище “Тепле місто”, яке намагається робити Івано-Франківськ комфортним та європейським, святкувало свій перший рік народження.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!