Франківці вимагають владу міста зменшити ціну за проїзд у громадському транспорті

 • 5 квітня, на сайті  “Електронні петиції до влади міста Івано-Франківська” була опублікована петиція “Зменшення вартості за проїзд у маршрутних автобусах міста” за авторством Маріам Г.

  “Просимо переглянути тарифи і встановити вартість проїзду на рівні 3-х гривень, так як це максимально можлива ціна за проїзд у тих коритах, що називають маршрутними автобусами. І відповідає якості послуг перевезення”, – йдеться в дописі.

  Для розгляду петиції до 4 липня 2019 року потрібно зібрати 250 підписів. Наразі, під петицією підписались всього 42 особи.

  Долучитись до проекту та підписатись за зменшення тарифу на проїзд ви можете за посиланням:  “Електронні петиції до влади міста Івано-Франківська”

  Нагадаємо: в  Івано-Франківську хочуть підняти тариф на проїзд у маршрутках до шести гривень. Відповідний проект рішення з’явився на сайті міськвиконкому. Його підготували через те, що було відповідне звернення асоціації перевізників Івано-Франківська.

  В тексті документу сказано, що необхідність зміни тарифу в міському пасажирському автотранспорті загального користування викликана значним підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, автомобільні шини, витрат на заробітну плату та інших витрат, пов’язаних з експлуатацією пасажирського автотранспорту.

  З 15 квітня, в Івано-Франківську затвердили факт  зростання вартості проїзду у громадському транспорті.

  Згідно з рішенням виконавчого комітету, франківці платитимуть за проїзд по 6 гривень.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!