Франківці за лічені дні потрібно зібрати кошти на лікування

 • Франківка, яка бореться з онкологією потребує допомоги у лікуванні.

  Про це у соцмережі повідомила активістка Людмила Лінник.

  “Галі дуже потрібна наша з вами допомога! У цій сім’ї дуже складна фінансова ситуація. Галя з липня минулого року лікується. Рак з’їв усі їхні заощадження. Вона має шанси на одужання! Великі шанси! 
  Ціна питання – 100 тисяч грн! 25 тисяч треба вже на четвер, 4 квітня! А Галя має зараз всього 8″, – йдеться у дописі.

  РЕКВІЗИТИ для допомоги:

  ПриватБанк:  4149 4390 0704 6406 (Бальцій Галина Дмитрівна)

  Давайте ми докладемо зусиль і зробимо диво для Галі в часі Великого Посту! Їй всього 39!!! Вона повинна одужати, заради своєї молодої доньки і крихітного онука!

  Допоможемо подолати рак Галині Івасюк – це група, створена для допомоги Галині Івасюк (39 років), Halinka-Andzejka Burczak у якої нещодавно виявили рак шийки матки.

  Галина лікується з липня 2018 року. В ході лікування зроблено 11 блоків хіміотерапії, 2 радіотерапії, 9 зарядів. Це дало результати і стан Галини покращився. Проте жінка більше не має фінансової можливості продовжувати боротьбу з раком, тож лікування довелося припинити.

 • Аналізи показують у Галини позитивну динаміку. У неї великі шанси на одужання, але необхідно пройти ще кілька курсів хіміотерапії. Загальна сума, яку потрібно зібрати Галині на лікування – 100 тисяч гривень. Це 4 курси хіміотерапії, вартістю 25 тисяч гривень кожна.

  Перша сума – 25 тисяч гривень – потрібна вже на 4 квітня, а на рахунку жінки є всього 8 тисяч. Далі потрібно по 25 тисяч гривень кожних 2 тижні.

  Жінка потребує фінансової допомоги і підтримки. Просимо про розуміння і співчуття. Важлива кожна гривня. Вже 4 квітня, має розпочатися черговий блок хіміотерапії, на який немає коштів.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!