Франківців просять не боргувати за вивіз сміття, бо інакше на них подаватимуть у суд

 • Сьогодні, 15 грудня, в Івано-Франківську під час оперативної наради у міського голови Руслана Марцінківа розповіли про укладення договорів та стан вивозу побутових відходів.

  Заступниця директора ПрАТ «Автотранспортне підприємство-0928» Ірина Ружицька повідомила, що у них є зареєстровано 90 тисяч особових рахунків. Однак є тільки 47 тисяч укладених договорів.

  “Це пов’язано з тим, що люди уникають підписання договорів. Думають, що якщо документ не підписаний, то відповідно не буде проводитись нарахування за вивіз сміття та оплата. Але ця думка хибна”, – сказала Ружицька.

  Вона пояснила, що відповідно до законодавства нарахування може проводитись і без договору. 

  “Нарахування здійснюється, людина рахунки не оплачує, заборгованість зростає і тоді ми звертаємось до суду. У 2020 році трохи збільшились обсяги складання договорів”, – сказала Ружицька.

  Вона також додала, що практично всі випадки, які доходять до суду, задовільняють на користь підприємства. За словами Ірини Ружицької, людина, у випадку судів, не просто потім оплачує борг за вивезення сміття. Також їй доведеться заплатити за судові витрати.

  “Тому велике прохання до населення. Сплачуйте свої борги, щоб це не доходило до суду”, – наголосила заступниця директора ПрАТ «Автотранспортне підприємство-0928».

   До теми: на Прикарпатті встановили конструкцію, яка стримуватиме сміття під час паводків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!