Франківців просять не зволікати з оформленням пільгових транспортних карток

 • Сьогодні, 16 червня, в міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа відбулась оперативна нарада. Під час неї керівник КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк розповів про комунальний транспорт в місті.

  Він повідомив, що 1 червня на підприємство прибули 10 нових автобусів. Наразі в парку є 52 автобуси. Таким чином у місті виконали програму розвитку комунального транспорту. Тепер, каже чиновник, треба її збільшувати.

  15 червня всі нові автобуси ми запустили в роботу, створили три нові маршрути №53, №54 та №56. Також продовжили маршрут №47 до Братківців. Загалом маємо 10 комунальних маршрутів”, – наголошує Голутяк.

  Також він зазначив, що вже роздали майже 8 тисяч пільгових карток. Наразі йде запис на другу чергу друку карток, проте люди не дуже активні.

  “Прохання зараз робити, бо коли з 1 серпня у комунальному транспорті не дозволятимуть пільговий проїзд без карточки, то не ображайтесь”, – прокоментував ситуацію Руслан Марцінків.

 • Крім того Голутяк додав, що наразі не можуть забезпечити швидше поповнення звичайних транспортних карток. Гроші іноді приходять наступного дня, тому систему ще тестують.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!