Франківців вчили вивчати бізнес чиновників і депутатів

 • В Івано-Франківську презентували новий інтерактивний інструмент, який розповість про фірми, пов’язані з депутатами, чиновниками чи їхніми родичами.

  Проект “Приховані інтереси” – це унікальний інструмент, створений Антикорупційним штабом. Він дозволяє відслідковувати наявність конфлікту інтересів у депутатів та посадовців місцевих органів влади, а також у ньому зібрана вся інформація про їхні бізнес-інтереси. Івано-Франківськ – це шосте місто, де презентують проект.

  Проект створено для виявлення конфлікту інтересів серед депутатів та посадовців місцевих органів влади у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

  “Ми акцентували увагу на міській раді, плануємо найближчим часом покрити усі області центри. Вже навесні ми додамо сюди базу даних депутатів Верховної Ради”, – розповідає Голова правління ГО “Антикорупційний штаб” Галина Янченко.

  На головній сторінці доступний пошук по базі даних за ПІБ чиновника, назвою чи кодом ЄДРПОУ компанії, після чого Ви зможете побачити усю наявну інформацію про них.

  Крім того, можна обрати своє місто і обрати орган влади,який цікавить (наприклад, Київська міська рада чи Голосіївська районна державна адміністрація) – і одразу буде доступний перелік усіх посадовців, щодо яких наявна інформація в базі даних.

  Також на сайті доступний інструмент “Автоматичний аналізатор”.

  Автоматичний аналізатор призначений для пошуку співпадінь у базі даних та в документах місцевих рад.

  Для того, щоб був проведений аналіз, на вкладці “Автоматичний аналіз” потрібно завантажити необхідний документ (порядок денний, проект рішення місцевої ради тощо) у машинозчитувальному форматі (.pdf, .doc, .docx) та натиснути на кнопку “Почати аналіз”.

  За декілька секунд Ви зможете побачити усі співпадіння, що знайдені у завантаженому документі та базі даних. Якщо таке співпадіння виявлено, тоді, швидше за все, депутат має конфлікт інтересів.

  Нагадаємо, в Івано-Франківську презентували платформу – голосування .

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!