Франківців запрошують на концерт та презентацію книги Саші Буля

 • Цієї суботи, 20 листопада, в Івано-Франківську український дарк-кантрі та фольк співак-сонграйтер Саша Буль презентує власну книгу та зіграє концерт.

  Захід відбудеться згідно з карантинними нормами о 20:00 год у бар “Блуд”.

  Його пісні виконує Корі Тейлор із Slipknot і 1914, він виступає перед багатотисячними аудиторіями в Європі разом з Адамом Нергалом (Дарскі) із Behemoth, він грає в складі Me and That Man.

  Саша Буль віднедавна ще й автор таємничого роману-антиутопії “Плющ”, що вийшла друком у видавництві “Люта справа”.

  Проілюстрував книгу київський художник-татуювальник Святослав Зуєв.

  “Роман біографічний. Поза постапокаліптичними лаштунками це певною мірою — книга про дорослішання. І якщо події, що траплятимуться на сторінках книги з головним героєм, під час його Одіссеї спустошеною Україною, не сприймати буквально, то думаю, кожен зможе розгледіти в них частинку власного минулого. Принаймні, мої відносні ровесники, яким довелося дорослішати та формуватися на зламі двох світів. Гратися на закинутих будмайданчиках, робити саморобні бомби, тусити по підвалах та під’їздах і тривалий час шукати відповідь на запитання, якою ж насправді є наша країна і чому ми живемо так, а не інакше?” – говорить про свою книгу автор.

  Окрім персонажів у звичному розумінні слова, в романі фігурує також Україна як повноцінна героїня, а не лише декорація.

  “Я впевнений, що цієї історії не було б, якби останні років 7–8 я не провів у постійних мандрах за кордоном. Кожне повернення додому дозволяло поглянути на те, що мене оточує, трішки під іншим кутом”,  – додає автор.

  “Плющ” — мультимедійний роман, для повного розуміння якого замало просто прочитати текст. У книзі розміщені QR-коди на пісні, які співають герої, у виконанні автора.

  Роман “Плющ” має власний саундтрек, яким став однойменний сингл Буля а також кліп-буктрейлер https://youtu.be/e_6QazARLUg.

  Візуальні образи, музика та текст також покликані допомогти читачам уявити описані в книзі місця та події. Деякі кадри знімалися буквально там же, де доведеться пройти головному герою. Зйомки відбувались в Дністровському каньйоні та на агроранчо неподалік Чернівців. Саме там відбуваються події роману і пролягає шлях головного героя.

  Презентації книги вже відбулись у Львові в рамках Bookforum та в київському Хвильовому.

  Придбати книгу можна онлайн https://bit.ly/3EHhFnP або на презентації.

  У рамках події передбачена автограф-сесія та неформальне спілкування з автором.

  Читайте також: “Покоління t”: у Франківську презентували молодіжний фільм

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!