Франківця звільнили з посади голови Державної служби з питань праці

 • Романа Чернегу звільнили з посади голови Державної служби з питань праці. 

  Про це у “Телеграмі” повідомив депутат Олексій Гончаренко.

  Сам Чернега розповів про такі зміни на своїй сторінці у соцмережі.

  “Друзі, колеги. Всі, хто нас підтримував і критикував протягом цього майже п’ятирічного терміну роботи в Держпраці. Завершився ще один період в моєму житті.

  П`ять років. З одного боку – це просто часовий відрізок. Але коли це пов’язано з державною роботою – то цей період набуває зовсім іншого змісту. Насамперед спроможність і готовність до відповідальності.

  За ці роки вдалось зробити чимало.
  У всякому разі (в межах наших повноважень) в зростання економіки і в наближення до стандартів ЄС, ми свій вклад зробили.
  Не буду деталізувати. Хто в темі – знають.

  І це заслуга команди Держпраці, колег з Центрального апарату, і з територіальних органів. Особлива дяка тим, які дійсно жертовно працювали на зміни в державі”, – йдеться у дописі.

  Окремо він також висловив подяку усім трьом Прем`єр-міністрам України, Арсенію Яценюку, Володимиру Гройсману та Олексію Гончаруку, які доручили і сприяли роботі Держпраці.

  Довідково:

  Роман Тарасович Чернега (нар. 1 листопада 1979, місто Галич, Івано-Франківська область) — український політик. Народний депутат України 7-го скликання. Голова Державної служби України з питань праці з 21 січня 2015 року.

  Голова Івано-Франківської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» (2010—2014).

  Нагадаємо, цьогоріч у вересні Миколу Стовбана звільнили з посади директора департаменту охорони здоров’я ОДА.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!