Франківцям перед новорічними святами покажуть “Гуцулку Ксеню”

 • Сьогодні, 26 грудня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція до прем’єри мюзиклу “Гуцулка Ксеня”, яку презентують 29 та 30 грудня.

  “Це довгоочікувана прем’єра для нас. Ми багато раз анонсували “Гуцулку Ксеню”, але весь час щось не виходило. Насправді ця робота чекала цього складу і цих акторів. Багато роботи і сюрпризів ми пройшли і чекаємо ще більше”, – розповів Ростислав Держипільський, режисер мюзиклу та директор Франківського драмтеатру.

  Організатори кажуть, що “Гуцулка Ксеня” – це поєднання сучасних технологій з українською автентикою. Музика з оперети Ярослава Барнича набуде нового звучання завдяки сучасному аранжуванню. Усі танцювальні номери побудовані на елементах сучасної хореографії, зберігаючи при цьому автентичний український лейтмотив. Родзинкою мюзиклу стане лазерне шоу.

  За сюжетом, у 1936 році до Ворохти прибувають з США українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповідав йому мільйонів доларів, але за умови, що він знайде на історичній батьківщині “свідому українку” і одружиться з нею.

  Ростислав Держипільський каже, що він не хотів ставити просто оперету, яка вже десь була. І тепер втілити це бажання стало можливим.

  “Ще нашою родзинкою буде колекція гуцульських гунь. Близько 20 гунь створено спеціально для нашої вистави”, – додає Держипільський.

 • Балетмейстер театру Дмитро Лека пояснює, що їхній мюзкл – не класичний танець, бо вони намагаються зробити так, щоб кожен актор зміг відкритися.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!