Франківцям покажуть, як не стати жертвами торгівлі людьми

 • У четвер, 30 липня, о 12:00 на Вічевому майдані в Івано-Франківська відбудеться інформаційна акція «Лабіринт можливостей». Акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

  Акцію організовує “Карітас Івано-Франківськ” спільно з Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

  Мета акції – поінформувати населення про актуальність проблеми торгівлі людьми, ознайомити з методами безпечного працевлаштування, навчання та подорожей за кордоном.

  «Лабіринт можливостей» – це подорож, яка відкриває можливості працевлаштування за кордоном. Що треба знати, аби подорож була успішною та безпечною? Що необхідно взяти з собою у подорож? Відповіді – питання. І крок за кроком ви, або уникаєте потрапляння у руки торгівців людьми і успішно досягаєте фінішу, або ж ваші відповіді приведуть вас до ризикованих ситуацій, що у реальному житті виявилися б пасткою торгівців людьми.

  «Лабіринт можливостей» складається з 250 паперових коробок. Є десять станцій, під час яких учасник отримує запитання.

 • У такий цікавий спосіб мешканці та гості міста зможуть перевірити свою обізнаність щодо правил безпечної подорожі та працевлаштування. Кожен охочий отримає інформаційні буклети, тематичні браслети та флаєри з інформацією про торгівлю людьми та порадами, як уникнути таких ситуацій.

  Читайте також: У Франківську поліція та активісти борються з пропагандою наркотиків

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!