Франківцям радять під час карантину не пускати дітей на майданчики

 • Сьогодні, 24 березня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа. Під час наради розповіли про дезінфекцію міста.

  Наталія Ярощук директорка КП “Теплий дім” зазначила, що зараз краще дітей не пускати на дитячі майданчики, оскільки вірус живе довго на металі.

  “Для вашої безпеки краще туди не ходити”, – сказала чиновниця.

  Міський голова Івано-Франківська сказав, що заборонити виходити на дитячі майданчики  можна, але питання як це контролювати. Мовляв, тут питання більше до свідомості людей. 

  Чиновники наголосили, що навіть якщо той майданчик нещодавно продезінфікували, це не означає, що туди вже не підходила хвора людина.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківській інфекційній лікарні померла 65-літня жінка з села Чукалівка, яка мала підозру на коронавірус. 

 • 19 березня  в місті виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка також померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції. Загалом на Прикарпатті вже 5 випадків захворювання. 

  Через поширення коронавірусу Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. 

  Крім того, Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.  Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!